Nowe lokale użytkowe w powiecie oleśnickim

Hala targowa dolnośląskie - oleśnicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie oleśnickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie oleśnickim

Powiat oleśnicki został utworzony ponownie w 1999 roku na terenie dawnego księstwa oleśnickiego i dwóch dawnych wolnych państw stanowych – sycowskiego i goszczańskiego. Do powiatu należy 8 gmin: 4 wiejsko – miejskie: Bierutów, Międzybórz, Syców i Twardogóra, 3 wiejskie: Dobroszyce, Dziadowa Kłoda i Oleśnica oraz 1 miejska Oleśnica, która jest jednocześnie stolicą Powiatu. Oleśnica to jedno z najstarszych śląskich miast. Wyróżnia je bogata historia i wyjątkowe zabytki architektoniczne. Miasto uchodzi także za istotny ośrodek ekonomiczny.

W powiecie oleśnickim aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie oleśnickim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie oleśnickim

W powiecie oleśnickim mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 131,00 do 150,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie oleśnickim wynoszą od 2 661 zł do 3 045 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie oleśnickim kosztuje 399 700 zł.

Lokale użytkowe w powiecie oleśnickim

Podobne lokalizacje