Nowe lokale użytkowe w Wysokiej

Hala targowa dolnośląskie - Wysoka

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wysokiej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wysokiej

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

W Wysokiej aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wysokiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 68,00 do 77,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 4 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wysokiej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wysokiej wynoszą od 5 900 zł do 6 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wysokiej kosztuje 434 063 zł.

W Wysokiej nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje