Nowe domy na Psim Polu

Hala targowa dolnośląskie - Psie Pole

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Psim Polu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Psim Polu

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Na Psim Polu aktualnie jest na sprzedaż 1 953 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 42 inwestycjach deweloperskich, z których 917 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Psim Polu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 224 mieszkania 1-pokojowych,
  • 649 mieszkań 2-pokojowych,
  • 706 mieszkań 3-pokojowych,
  • 240 mieszkań 4-pokojowych,
  • 18 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Psim Polu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 4 596 zł do 18 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Psim Polu kosztuje 123 202 zł.

Ceny domów na Psim Polu

Na Psim Polu mamy 91 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 88,00 do 210,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 4 272 zł do 6 704 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Psim Polu kosztuje 475 000 zł.

Aktualnie w na Psim Polu deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach.

Polecane domy na Psim Polu

Domy na sprzedaż na Psim Polu

Podobne lokalizacje