Nowe domy na Starym Mieście

Hala targowa dolnośląskie - Stare Miasto

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Starym Mieście. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Starym Mieście

Znajduje się w lewobrzeżnej części Wrocławia. Jedna z najmniejszych dzielnic zajmująca powierzchnię niespełna 7 kilometrów kwadratowych, zamieszkana przez około 53 tysiące ludzi. Dzielnica sąsiaduje od strony zachodniej z dzielnicą Fabryczna, od południa z Krzykami, od wschodu ze Śródmieściem, a jej północną granicę wyznacza Odra. Na terenie Starego Miasta znajduje się Muzeum Architektury, Opera Wrocławska, Muzeum Narodowe, Galeria Dominikańska oraz Panorama Racławicka. Historyczna zabudowa Starego Miasta dodaje niepowtarzającego klimatu całej dzielnicy. Wysoki poziom zurbanizowania dzielnicy pozytywnie wpływa na wygodę życia codziennego. Dodatkowym atutem Starego Miasta jest dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, zapewniająca sprawne połączenie z pozostałymi częściami Wrocławia tj. ulica Kazimierza Wielkiego, Sądowa, Legnicka, Długa, Starogroblowa, Grodzka, Ruska, Świdnicka oraz Podwale i Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Na Starym Mieście aktualnie jest na sprzedaż 893 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 19 inwestycjach deweloperskich, z których 25 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Starym Mieście mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 150,00 m2, w tym:

  • 200 mieszkań 1-pokojowych,
  • 398 mieszkań 2-pokojowych,
  • 201 mieszkań 3-pokojowych,
  • 50 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Starym Mieście

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Starym Mieście wynoszą od 7 100 zł do 19 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście kosztuje 292 932 zł.

Na Starym Mieście nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Starym Mieście deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Domy na sprzedaż na Starym Mieście

Podobne lokalizacje