Nowe domy w Fabrycznej

Hala targowa Dolnośląskie - Fabryczna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Fabrycznej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Fabrycznej

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

W Fabrycznej aktualnie jest na sprzedaż 2 202 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 54 inwestycjach deweloperskich, z których 271 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

5 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Fabrycznej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 126,00 m2, w tym:

  • 169 mieszkań 1-pokojowych,
  • 748 mieszkań 2-pokojowych,
  • 791 mieszkań 3-pokojowych,
  • 304 mieszkania 4-pokojowych,
  • 33 mieszkania 5-pokojowych,
  • 16 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Fabrycznej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Fabrycznej wynoszą od 4 122 zł do 11 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Fabrycznej kosztuje 158 500 zł.

Ceny domów w Fabrycznej

W Fabrycznej mamy 79 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 85,00 do 142,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Fabrycznej wynoszą od 3 744 zł do 6 089 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Fabrycznej kosztuje 414 999 zł.

Aktualnie w w Fabrycznej deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 4 nieruchomościach.

Polecane domy w Fabrycznej

Domy na sprzedaż w Fabrycznej

Podobne lokalizacje