Nowe domy w Szklarskiej-Porębie

Hala targowa dolnośląskie - Szklarska Poręba

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Szklarskiej-Porębie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Szklarskiej-Porębie

Szklarska Poręba to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 7 002 mieszkańców. Prawa miejskie otrzymała 31 grudnia 1959 roku. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. Miasto jest ośrodkiem sportów zimowych, gdyż pokrywa śnieżna zalega tu średnio przez 110 dni w roku. Centrum narciarstwa zjazdowego jest masyw Szrenicy. W Górach Izerskich, w rejonie Jakuszyc, dominują narciarze biegowi.

W Szklarskiej-Porębie aktualnie jest na sprzedaż 267 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Szklarskiej-Porębie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 44 mieszkania 1-pokojowych,
  • 170 mieszkań 2-pokojowych,
  • 46 mieszkań 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Szklarskiej-Porębie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej-Porębie wynoszą od 6 150 zł do 15 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Szklarskiej-Porębie kosztuje 180 635 zł.

W Szklarskiej-Porębie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje