Nowe domy w Legnicy

Hala targowa dolnośląskie - Legnica

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Legnicy. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Legnicy

Legnica leży w środkowej części województwa dolnośląskiego i zajmuje obszar o powierzchni ponad 56 km2, stanowiąc trzecie pod względem wielkości miasto województwa. Jest to miejsce zamieszkania dla prawie 102 tys. osób, a na niejednolitą zabudowę mieszkaniową składają się: bloki z wielkiej płyty, robotnicze i secesyjne kamienice, wielorodzinne budynki modernistyczne, domy jednorodzinne oraz południowe osiedla realizujące założenia miasta-ogrodu. W obrębie Legnicy znajdują się duże zakłady przemysłowe, min. Huta Miedzi Legnica, Patelec Elpena, Pol-Miedź Trans czy Winkelmann, a także Instytut Metali Nieżelaznych. Do obiektów handlowo-usługowych należą: 3 galerie i 2 centra handlowe, 3 targowiska oraz liczne hipermarkety. Miejsca kultury to min.: Muzeum Miedzi i teatr. Przez teren miasta przepływają 3 rzeki, a zieleń miejska: lasy, parki i skwery – zajmuje 11% powierzchni.

W Legnicy aktualnie jest na sprzedaż 148 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Legnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 86,00 m2, w tym:

  • 19 mieszkań 1-pokojowych,
  • 95 mieszkań 2-pokojowych,
  • 22 mieszkania 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

W Legnicy nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje