Nowe domy w Kątach Wrocławskich

Hala targowa Dolnośląskie - Kąty Wrocławskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kątach Wrocławskich. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kątach Wrocławskich

Miasto Kąty Wrocławskie zajmuje powierzchnię ponad 6 km2 i usytuowane jest w województwie dolnośląskim, w odległości 22 km na południowy zachód od Wrocławia. Atutem lokalizacji są walory pejzażowe i rekreacyjne okolic: Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, Adrenalina Park w dolinie Strzegomki, Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Wektory, a także zabytkowe kompleksy pałacowo-parkowe, np. Pałac w Krobielowicach z parkiem, stawem, polem golfowym, hotelem i restauracją. W mieście rozwijają się usługi i handel, zaś w jego zachodniej części powstają nowe zakłady produkcyjne. Zabudowę mieszkaniową dla ok. 6 tys. mieszkańców stanowią: domy wielorodzinne w części północnej, a w części południowej – jednorodzinne i szeregowe. Park Miejski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu to strefy rozrywki, wypoczynku i sportu.

W Kątach Wrocławskich aktualnie jest na sprzedaż 13 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Kątach Wrocławskich nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Kątach Wrocławskich

W Kątach Wrocławskich mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 111,00 do 122,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Kątach Wrocławskich wynoszą od 3 679 zł do 4 455 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Kątach Wrocławskich kosztuje 450 000 zł.

Polecane domy w Kątach Wrocławskich

Podobne lokalizacje