Nowe domy we Wrocławiu

Hala targowa dolnośląskie - Wrocław

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami we Wrocławiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrocławiu

Wrocław, nazywany też miastem 100 mostów, to stolica Dolnego Śląska leżąca w środkowej części Niziny Śląskiej nad rzeką Odrą. Pod względem powierzchni i zaludnienia jest to jedna z największych aglomeracji w kraju. Liczy sobie 293km2 oraz 631 tys. mieszkańców. Bogata historia miasta zaowocowała wspaniałymi zabytkami utrzymanymi w różnej stylistce. Zabudowania te skoncentrowane są na starówce, ale wiele ciekawych obiektów rozciąga się wzdłuż Odry. Wśród nich powstają nowe budynki tworzące tzw. zabudowania plombowe. Coraz więcej jest też nowoczesnych, głównie biznesowych obiektów, takich jak Sky Tower. Dynamiczny rozwój, pełnienie roli miasta uniwersyteckiego oraz jednej ze stolic kulturalnych i biznesowych kraju sprawia, że Wrocław uważa się za miasto szczególnie atrakcyjne do zamieszkania. Sprzyja temu jego stały rozwój i wciąż powstające, nowe zabudowania mieszkalne zlokalizowane głównie na północnych i północno-wschodnich obrzeżach aglomeracji. Wśród atutów Wrocławia wymienia się także świetne połączenia komunikacyjne z innymi częściami kraju i kontynentu.

We Wrocławiu aktualnie jest na sprzedaż 8 379 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 189 inwestycjach deweloperskich, z których 1 773 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy we Wrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 246,00 m2, w tym:

  • 1 165 mieszkań 1-pokojowych,
  • 3 195 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 590 mieszkań 3-pokojowych,
  • 864 mieszkania 4-pokojowych,
  • 97 mieszkań 5-pokojowych,
  • 63 mieszkania 6-pokojowych,
  • 22 mieszkania 7-pokojowych,
  • 3 mieszkania 8-pokojowych.

Ceny mieszkań we Wrocławiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 4 251 zł do 19 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie we Wrocławiu kosztuje 91 625 zł.

Ceny domów we Wrocławiu

We Wrocławiu mamy 228 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 60,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 3 744 zł do 46 490 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom we Wrocławiu kosztuje 414 999 zł.

Aktualnie w we Wrocławiu deweloperzy przygotowali 31 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 13 nieruchomościach.

Polecane domy we Wrocławiu

Wybrane promocje we Wrocławiu

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż we Wrocławiu

Podobne lokalizacje