Nowe domy w powiecie wałbrzyskim

Hala targowa dolnośląskie - wałbrzyski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wałbrzyskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wałbrzyskim

Powiat Wałbrzyski jest jednym z powiatów województwa dolnośląskiego, utworzonym w 1999 roku, w ramach ogólnopolskiej reformy administracyjnej. Aktualnie w skład powiatu wchodzą 3 gminy miejskie; Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, 2 gminy miejsko-wiejskie; Głuszyca, Mieroszów, 3 gminy wiejskie: Czarny Bór, Stare Bogaczowice, Walim i 5 miast; Boguszów-Gorce, Jedlina-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Głuszyca, Mieroszów. Wałbrzych ponownie został wyłączony z Powiatu Wałbrzyskiego i stał się miastem na prawach powiatu z dniem 1 stycznia 2013 roku. Liczący ok. 60 tysięcy mieszkańców Powiat jest teraz jednym z najmniejszych w Polsce. Starostwo Powiatowe, nadal znajduje się przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. Aktualnie teren powiatu zajmuje 430,22 km 2.

W powiecie wałbrzyskim aktualnie jest na sprzedaż 14 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wałbrzyskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 100,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

W powiecie wałbrzyskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie wałbrzyskim

    Podobne lokalizacje