Nowe mieszkania w Świętej Katarzynie

Hala targowa Dolnośląskie - Święta Katarzyna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Świętej Katarzynie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Świętej Katarzynie

Wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, 9 kilometrów na południowy wschód od centrum Wrocławia, w gminie Siechnice, do 31.12.2009 siedziba gminy Święta Katarzyna.

W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa wrocławskiego.

W Świętej Katarzynie aktualnie jest na sprzedaż 4 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Świętej Katarzynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 75,00 do 98,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Świętej Katarzynie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Świętej Katarzynie wynoszą od 3 905 zł do 4 728 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Świętej Katarzynie kosztuje 354 224 zł.

Ceny domów w Świętej Katarzynie

W Świętej Katarzynie mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 120,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Świętej Katarzynie wynoszą 3 558 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Świętej Katarzynie kosztuje 382 120 zł.

Polecane mieszkania w Świętej Katarzynie

Podobne lokalizacje