Nowe mieszkania w powiecie legnickim

Hala targowa dolnośląskie - legnicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie legnickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie legnickim

Powiat legnicki to jeden z dwudziestu sześciu powiatów, który wydzielony został na terenie Dolnego Śląską w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Głównym miastem regionu jest Legnica, które jest jednocześnie osobnym miastem na prawach powiatu i nie stanowi części powiatu legnickiego. Tereny opisywanego powiatu tworzą: gmina miejska Chojnów, gmina miejsko-wiejsko Prochowice, gminy wiejskie: Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Ruja oraz dwa miasta: Chojnów i Prochowice. Ziemia legnicka jest bogata w złoża naturalne. Największe z nich to nieeksploatowane złoże węgla brunatnego "Legnica". Obecnie, w powiecie wydobywany jest bazalt, kwarcyt oraz różne surowce ilaste, które są bardzo ważnym elementem funkcjonowania lokalnej gospodarki.

W powiecie legnickim aktualnie jest na sprzedaż 148 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie legnickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 86,00 m2, w tym:

  • 19 mieszkań 1-pokojowych,
  • 95 mieszkań 2-pokojowych,
  • 22 mieszkania 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

W powiecie legnickim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie legnickim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie legnickim

    Podobne lokalizacje