Nowe mieszkania w Fabrycznej

Hala targowa dolnośląskie - Fabryczna

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Fabrycznej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Fabrycznej

Największa pod względem powierzchni dzielnica Wrocławia, zajmująca teren prawie 120 kilometrów kwadratowych, zamieszkiwana przez około 200 tysięcy osób. Od południowego zachodu do północnego zachodu granica Fabrycznej wyznacza granice miasta. Od północnego wschodu, do wschodu granice dzielnicy wyznacza Odra, zaś od strony południowo-wschodniej i południowej graniczy z Krzykami i Starym Miastem. Nazwa dzielnicy pochodzi od znajdujących się w jej obrębie licznych terenów przemysłowych. W Fabrycznej występuje spora ilość terenów zielonych np. Las Mokrzański, Las Pilczycki, Las Kuźnicki czy Park Złotnicki. Aktualnie dzielnica jest prężnie rozwijającą się częścią miasta. Powstają tam liczne, nowe mieszkania i domy, a wraz z nimi różnorodne punkty handlowo-usługowe i placówki oświatowe różnego szczebla. W Fabrycznej znajduje się Port Lotniczy Wrocław-Starachowice, Centrum Handlowe Magnolia, Factory Outlet i Centrum Handlowe Futura Park. Dużym atutem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tj. Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Kosmonautów, Lotnicza, Klecińska, Milenijna, Strzegomska czy Graniczna.

W Fabrycznej aktualnie jest na sprzedaż 2 409 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 53 inwestycjach deweloperskich, z których 566 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Fabrycznej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 143,00 m2, w tym:

  • 59 mieszkań 1-pokojowych,
  • 880 mieszkań 2-pokojowych,
  • 936 mieszkań 3-pokojowych,
  • 362 mieszkania 4-pokojowych,
  • 23 mieszkania 5-pokojowych,
  • 16 mieszkań 6-pokojowych,
  • 2 mieszkania 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Fabrycznej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Fabrycznej wynoszą od 4 257 zł do 13 118 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Fabrycznej kosztuje 191 727 zł.

Ceny domów w Fabrycznej

W Fabrycznej mamy 70 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 84,00 do 159,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Fabrycznej wynoszą od 3 875 zł do 6 562 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Fabrycznej kosztuje 420 916 zł.

Aktualnie w w Fabrycznej deweloperzy przygotowali 6 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Fabrycznej

Wybrane promocje w Fabrycznej

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w Fabrycznej

Podobne lokalizacje