Nowe mieszkania w Jeleniej Górze

Hala targowa dolnośląskie - Jelenia Góra

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Jeleniej Górze. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Jeleniej Górze

Jelenia Góra położona jest w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego, nad rzeką Bóbr. Miasto o powierzchni ok. 109 km2 otaczają pasma gór: Izerskich, Kaczawskich i Karkonoszy oraz Rudawy Janowickie. W Jeleniej Górze mieszka ponad 83 tys. osób, a na zabudowę mieszkalną składają się: bloki, domy jednorodzinne oraz zabytkowe wille i kamienice. Do stref zieleni należą parki: Park im. J. Ziżki, Park Wzgórze T. Kościuszki czy Park Paulinum. Atrakcją są obszary Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Park Zdrojowy w Cieplicach z zabytkowym pawilonem, Teatrem Animacji oraz Termami. W mieście funkcjonują: Teatr im. C. K. Norwida, Filharmonia Dolnośląska, BWA, 4 kina oraz liczne muzea i galerie sztuki. Działają zakłady przemysłu farmaceutycznego – Jelfa oraz papierniczego – PM Poland, a także 3 galerie handlowe i wiele pasaży.

W Jeleniej Górze aktualnie jest na sprzedaż 10 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Jeleniej Górze mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 46,00 do 133,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 5 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Jeleniej Górze

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Jeleniej Górze wynoszą 11 880 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Górze kosztuje 542 203 zł.

W Jeleniej Górze nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Jeleniej Górze

Podobne lokalizacje