Nowe mieszkania w Kątach Wrocławskich

Hala targowa dolnośląskie - Kąty Wrocławskie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kątach Wrocławskich. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kątach Wrocławskich

Miasto Kąty Wrocławskie zajmuje powierzchnię ponad 6 km2 i usytuowane jest w województwie dolnośląskim, w odległości 22 km na południowy zachód od Wrocławia. Atutem lokalizacji są walory pejzażowe i rekreacyjne okolic: Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, Adrenalina Park w dolinie Strzegomki, Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Wektory, a także zabytkowe kompleksy pałacowo-parkowe, np. Pałac w Krobielowicach z parkiem, stawem, polem golfowym, hotelem i restauracją. W mieście rozwijają się usługi i handel, zaś w jego zachodniej części powstają nowe zakłady produkcyjne. Zabudowę mieszkaniową dla ok. 6 tys. mieszkańców stanowią: domy wielorodzinne w części północnej, a w części południowej – jednorodzinne i szeregowe. Park Miejski oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu to strefy rozrywki, wypoczynku i sportu.

W Kątach Wrocławskich aktualnie jest na sprzedaż 10 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kątach Wrocławskich mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 54,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 6 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kątach Wrocławskich

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kątach Wrocławskich wynoszą od 5 195 zł do 5 855 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kątach Wrocławskich kosztuje 287 274 zł.

W Kątach Wrocławskich nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Kątach Wrocławskich

Podobne lokalizacje