Nowe mieszkania we Wrocławiu

Hala targowa dolnośląskie - Wrocław

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami we Wrocławiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wrocławiu

Wrocław, nazywany też miastem 100 mostów, to stolica Dolnego Śląska leżąca w środkowej części Niziny Śląskiej nad rzeką Odrą. Pod względem powierzchni i zaludnienia jest to jedna z największych aglomeracji w kraju. Liczy sobie 293km2 oraz 631 tys. mieszkańców. Bogata historia miasta zaowocowała wspaniałymi zabytkami utrzymanymi w różnej stylistce. Zabudowania te skoncentrowane są na starówce, ale wiele ciekawych obiektów rozciąga się wzdłuż Odry. Wśród nich powstają nowe budynki tworzące tzw. zabudowania plombowe. Coraz więcej jest też nowoczesnych, głównie biznesowych obiektów, takich jak Sky Tower. Dynamiczny rozwój, pełnienie roli miasta uniwersyteckiego oraz jednej ze stolic kulturalnych i biznesowych kraju sprawia, że Wrocław uważa się za miasto szczególnie atrakcyjne do zamieszkania. Sprzyja temu jego stały rozwój i wciąż powstające, nowe zabudowania mieszkalne zlokalizowane głównie na północnych i północno-wschodnich obrzeżach aglomeracji. Wśród atutów Wrocławia wymienia się także świetne połączenia komunikacyjne z innymi częściami kraju i kontynentu.

We Wrocławiu aktualnie jest na sprzedaż 8 346 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 181 inwestycjach deweloperskich, z których 1 734 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

3 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy we Wrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 246,00 m2, w tym:

  • 1 123 mieszkania 1-pokojowych,
  • 3 139 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 649 mieszkań 3-pokojowych,
  • 911 mieszkań 4-pokojowych,
  • 96 mieszkań 5-pokojowych,
  • 61 mieszkań 6-pokojowych,
  • 17 mieszkań 7-pokojowych,
  • 3 mieszkania 8-pokojowych.

Ceny mieszkań we Wrocławiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 4 275 zł do 19 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie we Wrocławiu kosztuje 91 625 zł.

Ceny domów we Wrocławiu

We Wrocławiu mamy 209 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 60,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży we Wrocławiu wynoszą od 3 875 zł do 46 490 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom we Wrocławiu kosztuje 420 000 zł.

Aktualnie w we Wrocławiu deweloperzy przygotowali 28 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 10 nieruchomościach.

Polecane mieszkania we Wrocławiu

Wybrane promocje we Wrocławiu

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Podobne lokalizacje