Nowe mieszkania w powiecie wrocławskim

Hala targowa dolnośląskie - wrocławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wrocławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wrocławskim

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

W powiecie wrocławskim aktualnie jest na sprzedaż 328 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 55 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wrocławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 123,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 67 mieszkań 2-pokojowych,
  • 148 mieszkań 3-pokojowych,
  • 41 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wrocławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wrocławskim wynoszą od 4 450 zł do 49 558 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wrocławskim kosztuje 172 638 zł.

Ceny domów w powiecie wrocławskim

W powiecie wrocławskim mamy 60 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 93,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie wrocławskim wynoszą od 4 287 zł do 5 997 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie wrocławskim kosztuje 480 000 zł.

Aktualnie w w powiecie wrocławskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne. W powiecie wrocławskim mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w powiecie wrocławskim

Wybrane promocje w powiecie wrocławskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie wrocławskim

Podobne lokalizacje