Nowe mieszkania i domy w powiecie kłodzkim

Hala targowa dolnośląskie - kłodzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie kłodzkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie kłodzkim

Powiat kłodzki zajmuje obszar ponad 1643 km2 i jest największym oraz najbardziej zaludnionym powiatem na Dolnym Śląsku. Powiat kłodzki graniczy z Czechami, a w jego obrębie znajduje się 14 gmin i 11 miast, min. siedziba powiatu – Kłodzko oraz ośrodki uzdrowiskowe jak: Dusznica-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Lądek-Zdrój. O uzdrowiskowym charakterze decydują: czysty klimat i górski pejzaż tworzony m.in. przez pasma Sudetów i Gór Stołowych, a także przez liczne potoki, doliny rzek, jary z wodospadami, parki oraz rezerwaty. Intensywnie rozwija się turystyka, stąd wiele sanatoriów, pensjonatów i budynków kurortowych. Architektura mieszkaniowa to domy jednorodzinne i stylowe kamienice, a w miastach – nieliczne bloki. Miasta to również miejsce lokalizacji zakładów produkcyjnych, obiektów handlowych, np. Galeria Twierdza w Kłodzku oraz instytucji kultury, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Dobrze rozwinięta jest sieć kolejowa, a ruch koncentruje się głównie na drodze krajowej nr 8.

W powiecie kłodzkim aktualnie jest na sprzedaż 185 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 87 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie kłodzkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 13,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 87 mieszkań 1-pokojowych,
  • 72 mieszkania 2-pokojowych,
  • 26 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie kłodzkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie kłodzkim wynoszą od 5 080 zł do 10 209 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie kłodzkim kosztuje 129 690 zł.

W powiecie kłodzkim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania i domy w powiecie kłodzkim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie kłodzkim

Domy na sprzedaż w powiecie kłodzkim

Lokale użytkowe w powiecie kłodzkim

Podobne lokalizacje