Nowe mieszkania i domy na Księżu Wielkim

Hala targowa dolnośląskie - Księże Wielkie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Księżu Wielkim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Księżu Wielkim

Na Księżu Wielkim aktualnie jest na sprzedaż 78 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 61 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Księżu Wielkim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 49,00 do 69,00 m2, w tym:

  • 16 mieszkań 2-pokojowych,
  • 42 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań na Księżu Wielkim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Księżu Wielkim wynoszą od 6 048 zł do 7 662 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Księżu Wielkim kosztuje 342 589 zł.

Ceny domów na Księżu Wielkim

Na Księżu Wielkim mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 94,00 do 146,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Księżu Wielkim wynoszą od 4 636 zł do 46 490 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Księżu Wielkim kosztuje 545 000 zł.

Aktualnie w na Księżu Wielkim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania i domy na Księżu Wielkim

Wybrane promocje na Księżu Wielkim

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje