Nowe mieszkania i domy na Psim Polu

Hala targowa Dolnośląskie - Psie Pole

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Psim Polu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Psim Polu

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Na Psim Polu aktualnie jest na sprzedaż 2 710 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 49 inwestycjach deweloperskich, z których 1 082 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy na Psim Polu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 123,00 m2, w tym:

  • 405 mieszkań 1-pokojowych,
  • 849 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 026 mieszkań 3-pokojowych,
  • 320 mieszkań 4-pokojowych,
  • 22 mieszkania 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Psim Polu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 3 850 zł do 13 090 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Psim Polu kosztuje 112 621 zł.

Ceny domów na Psim Polu

Na Psim Polu mamy 55 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 91,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Psim Polu wynoszą od 4 525 zł do 6 930 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Psim Polu kosztuje 448 000 zł.

Aktualnie w na Psim Polu deweloperzy przygotowali 11 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach.

Polecane mieszkania i domy na Psim Polu

Wybrane promocje na Psim Polu

Mieszkania na sprzedaż na Psim Polu

Domy na sprzedaż na Psim Polu

Lokale użytkowe na Psim Polu

Podobne lokalizacje