Nowe mieszkania i domy w Kiełczowie

Hala targowa Dolnośląskie - Kiełczów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Kiełczowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Kiełczowie

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

W Kiełczowie aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 9 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Kiełczowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 67,00 do 94,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Kiełczowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Kiełczowie wynoszą od 3 850 zł do 4 273 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Kiełczowie kosztuje 263 757 zł.

W Kiełczowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania i domy w Kiełczowie

Podobne lokalizacje