Nowe mieszkania i domy w Lutyni

Hala targowa dolnośląskie - Lutynia

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Lutyni. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Lutyni

Lutynia to mała miejscowość zlokalizowana zaledwie 20 km od Wrocławia. Kameralna atmosfera i cicha okolica tworzą idealne miejsce do życia. Tutejsze zabudowania pochodzą z różnych okresów historycznych, a stare budynki mieszają się z nowoczesną zabudową mieszkalną. Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Na obrzeżach, w ostatnich latach przybywa coraz więcej willowych domów i osiedli. Infrastruktura miasteczka wciąż się powiększa tworząc swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy mają szeroki dostęp do edukacji - szkoła, przedszkole czy miejska świetlica to miejsca, w których najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennych umiejętności. Miejscowi mogą korzystać także z bogatego zaplecza tj. biblioteki miejskiej, sali sportowej, boiska czy nowoczesnego placu zabaw. W razie choroby bądź niedyspozycji zawsze można skorzystać z usług przychodni, gdzie przyjmują specjaliści, internista, stomatolog. W samym centrum miasta znajdują się dwa sklepy spożywcze, restauracja, hurtownia budowlana i sklep AGD. Wkrótce rozpocznie się także budowa dużego marketu, co zdecydowanie ułatwi codzienne uzupełnianie domowych zapasów.

W Lutyni aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Lutyni nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Lutyni

W Lutyni mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 101,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Lutyni wynoszą od 4 065 zł do 4 363 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Lutyni kosztuje 409 000 zł.

Polecane mieszkania i domy w Lutyni

Podobne lokalizacje