Nowe mieszkania i domy w Siechnicach

Hala targowa dolnośląskie - Siechnice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Siechnicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Siechnicach

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

W Siechnicach aktualnie jest na sprzedaż 55 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 55 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Siechnicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 20 mieszkań 2-pokojowych,
  • 32 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Siechnicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Siechnicach wynoszą od 5 150 zł do 6 296 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Siechnicach kosztuje 207 845 zł.

W Siechnicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania i domy w Siechnicach

Podobne lokalizacje