Nowe mieszkania i domy w powiecie Wrocławskim

Hala targowa Dolnośląskie - Wrocławski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Wrocławskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Wrocławskim

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

W powiecie Wrocławskim aktualnie jest na sprzedaż 495 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 32 inwestycjach deweloperskich, z których 71 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

10 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Wrocławskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 31,00 do 142,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 108 mieszkań 2-pokojowych,
  • 225 mieszkań 3-pokojowych,
  • 63 mieszkania 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Wrocławskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Wrocławskim wynoszą od 2 603 zł do 7 050 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Wrocławskim kosztuje 172 638 zł.

Ceny domów w powiecie Wrocławskim

W powiecie Wrocławskim mamy 78 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 95,00 do 209,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Wrocławskim wynoszą od 3 558 zł do 5 878 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Wrocławskim kosztuje 382 120 zł.

Aktualnie w w powiecie Wrocławskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania i domy w powiecie Wrocławskim

Wybrane promocje w powiecie Wrocławskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Wrocławskim

Domy na sprzedaż w powiecie Wrocławskim

Lokale użytkowe w powiecie Wrocławskim

Podobne lokalizacje