Nowe mieszkania i domy w Dobrzykowicach

Hala targowa dolnośląskie - Dobrzykowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Dobrzykowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Dobrzykowicach

W Dobrzykowicach aktualnie jest na sprzedaż 17 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Dobrzykowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 53,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 14 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Dobrzykowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Dobrzykowicach wynoszą od 4 470 zł do 4 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Dobrzykowicach kosztuje 254 400 zł.

Ceny domów w Dobrzykowicach

W Dobrzykowicach mamy 1 inwestycję deweloperską z domami o powierzchni 119,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Dobrzykowicach wynoszą 3 410 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Dobrzykowicach kosztuje 400 000 zł.

Aktualnie w w Dobrzykowicach deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. W Dobrzykowicach mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania i domy w Dobrzykowicach

Wybrane promocje w Dobrzykowicach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje