EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Wizytówka dewelopera

Informacje o deweloperze

EBB Nieruchomości Sp. z o.o.
EBB Nieruchomości Sp. z o.o. to firma, której początki sięgają 1996 roku. Z początku zajmowała się wykonawstwem robót budowlanych i remontowych na warszawskim rynku na zlecenie inwestorów zewnętrznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. W ciągu swojej wieloletniej działalności zdobyła miano godnej zaufania, uczciwej i wiarygodnej Firmy.

Aktualnie EBB Nieruchomości Sp. z o.o. zajmuję się głównie działalnością deweloperską. Realizuje inwestycje na gruntach własnych, a następnie sprzedaje lokale mieszkalne, usługowe i garaże. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby rynku i Klientów Spółka postanowiła rozszerzyć swoją działalność o prowadzenie zarządu nad oddanymi do użytkowania budynkami.

Firma jest aktywnym uczestnikiem realizowanych przez siebie projektów, dzięki czemu inwestycje spółki powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i ekologicznych materiałów. Ponadto wysoki standard wykończenia, nowoczesne konstrukcje oraz bardzo dobre walory użytkowania i funkcjonalność to cechy charakteryzujące inwestycje Spółki.

Wysoko wykwalifikowana kadra, zarówno ze strefy wykonawstwa jak i przygotowania i obsługi zleceń wspomaga poprawne funkcjonowanie Firmy.

mazowieckie - 1 inwestycja

Stoisko dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera
  • Mazowieckie, pruszkowski, Pruszków
  • ul. Grafitowa 4/U01

+48 22 ...

+48 22 ...