3b Sp. z o.o.

Wizytówka dewelopera

Informacje o deweloperze

3b Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą powstałą na bazie 30 letniej praktyki w budowie budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Doświadczenie zdobywaliśmy na rynku zachodnim, z którego wyselekcjonowaliśmy to co najlepsze by budować dla Państwa na najwyższym poziomie, z najlepszych materiałów.

Celem wszelkich działań jakie podejmujemy w obszarze inwestycji mieszkaniowych jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz pełnej satysfakcji naszym klientom. Atrakcyjne ceny, dobre lokalizacje oraz gwarancja wysokiego standardu na każdym metrze oddanej przez nas powierzchni, stanowią dla firmy priorytety. Z powodzeniem realizujemy kolejne projekty, ponieważ dbamy o każdy szczegół inwestycji, wybieramy innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości.

Doświadczenie oraz zaangażowanie osób, które dla nas pracują pozwala nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych produktów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze mieszkania oraz domy zapewniały klientom komfort oraz bezpieczeństwo, przy zachowaniu rozsądnych cen.

Już na etapie planowania dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Stawiamy tylko na innowacyjne rozwiązania i materiały najwyższej jakości. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się zawsze wyjątkową funkcjonalnością.

Nasze projekty cechuje pełen profesjonalizm. Współpracujemy z całą gamą cenionych fachowców w tej dziedzinie. Zwracamy uwagę na innowacyjne rozwiązania projektów i jakość ich wykonania. Wybieramy tylko doskonałe projekty, spełniające standardy nowoczesnego budownictwa.

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
3b Sp. z o.o.

3b Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera
  • opolskie, Opole
  • ul. Wiejska 85

+48 733...