Artykuły

Targi Mieszkaniowe

Red Park – tu klient wybiera – w programie "Mieszkanie dla Młodych" lub z wykończeniem gratis!

Z początkiem roku ruszył rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych "Mieszkanie dla Młodych". W Red Parku promocją objętych jest aż 10 mieszkań. Zainteresowanie jest bardzo duże, warto więc się pospieszyć albo skorzystać z promocyjnej oferty wykończenia w cenie mieszkania.

Red Park – tu klient wybiera – w programie "Mieszkanie dla Młodych" lub z wykończeniem gratis!

Red Park wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, proponując możliwość skorzystania z aż dwóch ofert – na klientów czeka 10 mieszkań z dofinansowaniem w programie "Mieszkanie dla Młodych" oraz 20 mieszkań z wykończeniem gratis. Dzięki realizacji obydwu programów, RED – Real Estate Development spełnia dwie najpopularniejsze w ostatnim kwartale potrzeby klientów, co wyróżnia go spośród innych deweloperów.

 - "Słuchamy głosu rynku, głosu naszych klientów. Ilość zapytań o możliwość skorzystania z programu "Mieszkanie dla Młodych" oraz o mieszkania z pakietem wykończeniowym była porównywalnie duża, stąd kompleksowa oferta. Ceny są bardzo konkurencyjne – 5604 zł/ m kw. w programie "Mieszkanie dla Młodych" oraz od 5850 zł/ m kw. z opcją bezpłatnego wykończenia. A zainteresowanie jest naprawdę spore" – ocenia Roma Pikulska, Marketing Manager, Red Park.

Zainteresowani mieszkaniami często mają słabą wiedzę na temat zasad korzystania z programu. Z pomocą przychodzą pracownicy biura sprzedaży Red Parku oraz doradca kredytowy z DK NOTUS dedykowany inwestycji. Z porad doradcy skorzystać można bezpłatnie.

PoorNoMore

Słowa kluczowe

deweloper, mdm, nowe inwestycje, nowe mieszkanie, program mdm